RU UA
(067) 92-77-456
Про нас

Про нас


 

Бренд з логотипом TASMANIAN TIGER сьогодні є відомим виробником спорядження та одягу для військових, спецпідрозділів і поліції. За багато років TASMANIAN TIGER зарекомендував себе в якості провідного постачальника професійного спорядження та одягу в усьому світі.

TASMANIAN TIGER відзначився, зокрема, своїми багатоцільовими рюкзаками. Незалежно від того, розрахован рюкзак на одиночного бійця, що виконує завдання протягом декількох тижнів, на снайпера, на транспортування великої кількості речей, на надання першої допомоги або використання для одноденних походів і штурмових виходів - у TASMANIAN TIGER є модель для будь-якого випадку. Технічно грамотні системи підвіски, спеціально розраховані на перенесення важких вантажів (система Х1) або на щільне прилягання рюкзака до спини під час інтенсивного руху (система X Lite Vario) роблять рюкзаки TASMANIAN TIGER - елітною продукцією. У розробці своєї продукції TASMANIAN TIGER користується розробками компанії TATONKA - власника торгової марки TASMANIAN TIGER, яка має значний послужний список випущених рюкзаків і розроблених систем підвіски і займається цим протягом декількох десятиліть, будучи одним з провідних постачальників високоякісних рюкзаків на європейському outdoor ринку.

TASMANIAN TIGER грунтується на цьому досвіді, а тому може запропонувати ергономічні продумані рюкзаки, які прекрасно сидять і забезпечують комфорт при русі. Разом з рюкзаками ви можете вибрати додаткове спорядження для тактичних операцій, поліцейських операцій або одягу для активного відпочинку на природі.

РОЗВИТОК

Одна ідея - одна команда !!! Власна команда розробників спорядження постійно взаємодіє з користувачами нашого спорядження і з постачальниками матеріалів. Вибір конкретних матеріалів з урахуванням задоволення вимог функціональності, зносостійкості і безпеки. Ми намагаємося постійно вдосконалювати нашу продукцію і допрацьовувати її, враховуючи мінливі потреби ще на стадії розробки впроваджуючи інновації в продукт.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Починаючи з першого зразка і закінчуючи виробами, готовими до випуску, вся продукція TASMANIAN TIGER зароджується і розвивається всередині компанії і виготовляється на нашому власному заводі. Таким чином, ми можемо втрутитися, змінити і поліпшити наші товари на будь-якій стадії виробництва. На наш погляд, це єдино можливий спосіб забезпечити найвищі стандарти якості. Усі виробничі процеси - від замовлення матеріалів та виготовлення до кінцевого контролю якості - точно визначаються нами і контролюються відповідно до міжнародних стандартів. Кожен продукт ретельно перевіряється і випробовується перед тим, як покинути завод. Кожному продукту присвоюється серійний номер і заноситься в нашу базу даних.

TASMANIAN TIGER постійно намагається розширювати свою продуктову лінійку і оптимізувати існуючі товари, щоб мати можливість і в майбутньому пропонувати нашим клієнтам товари безкомпромісно високої якості.

ІСТОРІЯ

TASMANIAN TIGER - підходяще ім'я для нас. TASMANIAN TIGER - також іменується Тасманійським вовком - був найбільшим хижим сумчастим твариною в Австралії. Він був розміром з маленького вовка, а своє ім'я - тасманський тигр - отримав завдяки смугастої шкурі, яка служила йому відмінним камуфляжем. Хижак був не найшвидшим, але вкрай цілеспрямованим: він вистежував свою здобич ночами, переслідував її, поки та не падала без сил, і заставши зненацька нападав на неї. У тварини були напрочуд гострі і сильні зуби, а щелепи відкривалися на 180 градусів, тому цей хижак був нещадний до своїх жертв. Кажуть, що тасманський тигр вимер на австралійському континенті ще в 1930-х рр .; останні екземпляри жили на Тасманійському острові. У 1966 році був відкритий великий заповідник для тварин, щоб надати їм місце для відпочинку і таким чином зберегти вимираючий вид. Аж до сьогоднішнього дня ніхто більше не бачив тасманского тигра, але деякі все ж вірять, що тварині вдалося вижити в цьому заповіднику, і досі залишитися не виявленими ... У цієї міфічної легенді специфічні особливості тварини: бажання вижити, мисливський інстинкт, ідеальний камуфляж, розум, сила і стійкість говорять самі за себе. Ці особливості і підказали нам, як назвати марку - TASMANIAN TIGER. Легенда продовжує жити!

TASMANIAN TIGER - Ми розробляємо ПРОДУКЦІЮ ДЛЯ ВАС!

Ми в TASMANIAN TIGER знаємо вимоги, пропоновані щодня до спорядження військовослужбовців. Щодня вони ризикують своїми життями і повинні повністю довіряти спорядженню, яке використовують. Таким чином, наш обов'язок - використовувати найкращі матеріали у виробництві продукції, чия якість і функціональність відповідають високим вимогам, що пред'являються нашими клієнтами. Обширна дослідна робота заснована завжди на потребах наших клієнтів, і кожен продукт проходить широкомасштабні тестування діючими військовими і силовими підрозділами. Основна увага в 2013 році було націлене на розробку та оптимізацію різноманітних Підсумок, розширення їх модельного ряду, а також внесення змін до діючих моделей. Головна перевага нової продуктової лінійки - простота і легкість в обігу. Наша команда розробників працює у співпраці, як з кінцевими користувачами нашої продукції, так і з постачальниками матеріалів. Ми намагаємося постійно вдосконалювати нашу продукцію і допрацьовувати її, враховуючи мінливі потреби ще на стадії розробки і впроваджуючи інновації в продукт. Вся продукція виробляється TASMANIAN TIGER. Ми не тільки займаємося процесом розробки, але також виготовляємо продукцію на власній фабриці. Це гарантує вищі стандарти якості під час всього процесу виробництва. Кожен крок - від замовлення матеріалів до виробництва та фінального контролю - ретельно відстежується і контролюється незалежною тестовою лабораторією з урахуванням міжнародних стандартів. Жоден продукт не покидає стіни фабрики без ретельної перевірки, а також привласнення індивідуального серійного номера, під яким він вноситься в нашу загальну базу даних. Ви можете покластися на продукцію TASMANIAN TIGER в будь-яких обставин, в будь-який час.